تبلیغات
کرمجگان آنلاین
کرمجگان آنلاین
اولین و تنها پایگاه اینترنتی تخصصی روستای کرمجگان 
قالب وبلاگ


دهیاری کرمجگان با ارسال پیامکی از ساکنان دائمی روستا خواسته  که داخل بافت زمین بدون درخت دارند و در نقشه طرح هادی برای ملک آنها کاربری باغ تعریف شده و قصد ساخت مسکن دارند جهت تشکیل پرونده تغییر کاربری به دهیاری مراجعه کنند.
حال به این اقدام دهیاری به نظر شما چه بلایی سر باغات روستا خواهد آمد؟ دهیاری به جای آنکه حافظ طبیعت روستا باشد با  گسترش محدوده مسکونی روستا قصد نابودی اراضی باغات روستا دارد.
در این فراخوان دو نکته خائز اهمیت است که 1- ساکنین دائمی روستا بودن را چه کسی میخواهد تشخیص دهد اکثر قریب به اتفاق ساکنین موقت روستا دارای ملک شخصی و خانه در روستا هستند و نمیشود دائمی و موقت بودن آنها را اثبات کرد در ضمن رابطه بازی در این بین هم بیداد میکند .
2-خوب میدانیم که زمین بدون درخت ایجاد کردن به زمان زیادی نیاز ندارد به یک اره برقی و یک ساعت زمان نیاز دارد که یک زمین کشاورزی را به زمین بایر تیدیل کند و چند نقر شاهد که الی ماشاءاله در روستا وجود دارند که شهادت بدهند در این زمین درختی از روز ازل نبوده است و این یعنی تخریب باغات برای تغییر کاربری و دهیاری که حتماً این کار را برای درآمدزایی آغاز کرده به فکر جیب خود میباشد نه بافت کشاورزی روستا که اگر کرمجگان کرمجگان است به خاطر همین باغات است ولاغیر.......
باید از هم اکنون تبدیل کرمجگان را به بیابان خوش آب و هوای گردشگران ثروتمند که با ساخت ویلاهای گران قیمت در داخل بافت باغات روستا به شورای محترم کرمجگان و دهیاری فخیم این روستا تبریک گفت.

[ جمعه 16 خرداد 1393 ] [ 08:37 ب.ظ ] [ کرمجگان آنلاین ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

شما می توانید هرگونه عکس ، فیلم و یا مطلبی در مورد روستای کرمجگان دارید به پست الکترونیک ما به نشانی kanews.online@yahoo.com ارسال کنید تا با نام خودتان (بنا به درخواست ارسال کننده) در این پایگاه منتشر شود.
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.NetPowered by WebGozar

Powered by WebGozar