تبلیغات
کرمجگان آنلاین
کرمجگان آنلاین
اولین و تنها پایگاه اینترنتی تخصصی روستای کرمجگان 
قالب وبلاگ
1- امسال محصول گردوی باغات امامزاده پربارتر از سالهای گذشته است به گونه ای که رقم پیشنهادی برای اجاره گردو این باغات بیش از 60میلیون تومان بوده است که این رقم در سال گذشته 4700000 تومان بوده است . و درآمد اجاره گیلاس و زردآلو امامزاده بیش از 7میلیون تومان بوده است که این رقم در سال گذشته 3میلیون تومان بوده است. دلیل این اختلاف درآمد اجاره گردو و گیلاس
الف- آبیاری درست و فراوان (صرف آب  امامزاده برای باغات امامزاده نه اجاره دادن به بهای اندک )
ب-کودریزی اصولی و صحیح و شخم زدن باغات امامزاده
ج-فنس کشی و ممنوع کردن ورود افراد به داخل باغات جهت جلوگیری از آسیب به باغات امامزاده
د-هرس کردن درختان زاید
حال این سوال به وجود می آید که چرا در سالهای گذشته این اقدامات صورت نگرفته ؟و چرا بیش از نیمی از آب امامزاده با مبلغ ناچیزی به افراد غیر اجاره داده میشد.در صورتی که این آب مورد نیاز این باغات بوده است.
آیا درآمد امسال قابل مقایشه با سالهای گذشته است؟ چه کسی جوابگوی کم کاری های گذشته و خسارتهای جبران ناپذیر وارده شده به باغات امامزاده است؟
2- از ابتدای شروع فصل گرما هیچ گونه اقدامات عمرانی در امامزاده صورت نگرفته در حالی که تا شروع فصل سرما زمانی باقی نمانده است. پس درآمد هنگفت امسال امامزاده صرف چه اموری شده و یا میشود؟ 
3- از شواهد و قرائن و گفته های زائرین اینطور به نظر میرسد که دوباره محیط سالم و خانوادگی که در محوطه و اطراف امامزاده ایجاد شده بود به حالت سالهای گذشته بازگشته(از جمله کشیدن قلیان ، بازی با آلات قمار ، ورود افراد بد حجاب ، ورود اراذل و اوباش و.........)
4- عدم همکاری اوقاف با پایگاه بسیج روستا که موجب ناامنی در این امامزاده شده است از دیگر مشکلات این روزهای امامزاده است.
5- اوقاف کهک در قبال این مسائل چه پاسخی دارد و برای حل مشکلات آن چه تدابیری اندیشیده اند؟طبقه بندی: تاریخی ، تفریحی و گردشگری، 
[ سه شنبه 29 مرداد 1392 ] [ 09:37 ب.ظ ] [ کرمجگان آنلاین ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

شما می توانید هرگونه عکس ، فیلم و یا مطلبی در مورد روستای کرمجگان دارید به پست الکترونیک ما به نشانی kanews.online@yahoo.com ارسال کنید تا با نام خودتان (بنا به درخواست ارسال کننده) در این پایگاه منتشر شود.
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.NetPowered by WebGozar

Powered by WebGozar